ورود حسابداران به بازار کار


شرکت پرتو پارس تولید کننده نرم افزار حسابداری ملی باتوجه به در خواست مشتریان برای نیروی حسابدار، کلاس هایی برای آماده سازی فارغالتحصیلان حسابدرای برگزار می کند که هم نکات عرف بازار و هم روش های عملی کار راآموزش میدهد.

شرح مقاله

شرح مقاله

هنگامی که حسابداران جهت استخدام به یک واحد صنفی و یاشرکت مراجعه می کنند یکی از سوالات مهم سابقه کار آنها می باشد.  علت این کار منطقیست.

 

 

 به علت  آنکه بیشتر فارغ التحصیلان رشته حسابداری هیچگونه اطلاعی از نحوه عملکرد در بازار ندارند و دروس آنها با نیاز های بازار  مطابقت ندارد

در ابتدا فارغ التحصیلان باید از نحوه صحیح تجزیه وتحلیل اطلاعات خود اطمینان پیدا کنند. پس ازآن می باید با یکی از نرم افزار های پرفروش، کار و به کلیه گزینه های آن مسلط شوند.

حال وقت آن استکه با استفاده چند مسئله حسابداری اطلاعات را تجزیه وتحلیل و آن  را وارد نرم افزار حسابدارینمایند.

نکته قابل توجهآن است که اگر حسابداران سند دستی مسئله مذکور را ابتدا روی کاغذ و سپس در نرم افزار ثبت کنند و گزارش دفاتر آن را بگیرندمی توانند نسبت به صحت ثبت آن مطمینگردنند.

نکته دیگراصطلاحات خاص در بازار است . به عنوان مثال دربازار روی فاکتور ها عبارت (غ ن)دیدهشود به  معنای فاکتور غیر نقدی و یا فرم زدن چک همان برگشت چک می باشد که انتظار می رود حسابداران آن ها  را بدانند.

اگر کارفرما احساس کند که شما این اطلاعات را نمی دانیداطمینان خود را نسبت به شما از دست میدهد.

همچنین بهتر است شما اطلاعاتی در مورد سیستم های حقوق ودستمزد، سیستم های مالیات بر حقوق ،اظهارنامه داشته باشد.

 

شرکت پرتو پارس تولید کننده نرم افزار حسابداری ملی باتوجه به در خواست مشتریان برای نیروی حسابدار، کلاس هایی برای آماده سازی فارغ التحصیلان حسابدرای برگزار می کند که هم نکات عرف بازار و هم روش های عملی کار راآموزش میدهد.

در صورت تمایل میتوانید به شماره 32301902-071 جهتاطلاعات تماس حاصل فرمایید.

آدرس:شیراز-خیابان پوستچی  کوچه3 مجتمع خوارزمی طبقه 3 واحد 2  

 


ارسال کننده : پرتوپارس
تعداد بازدید : 8527
تاریخ انتشار : 1395/07/13
منبع :
فایل ضمیمه :